Organizator:

Rolnicza jesień pełna nowości

Podziel się

Najnowsze maszyny rolnicze, nowoczesne technologie upraw, usługodawcy i rozwiązania wpierające polskie rolnictwo – właśnie tak zapowiada się XIV edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK, która odbędzie się w Targach Lublin już 15-16 października 2022 roku.

AGRO-PARK – z pasji do rolnictwa

Targi AGRO-PARK to wydarzenie skierowane do szeroko rozumianej branży rolniczej. Co roku wystawa odwiedzana jest przez tysiące profesjonalnych zwiedzających – rolników, właścicieli i zarządców gospodarstw rolnych, a także producentów maszyn rolniczych i usługodawców, którzy dostarczają najnowszych rozwiązań technologicznych wspierających polskie rolnictwo.  

 

Zmieniamy obraz polskiego rolnictwa

Uczestnictwo w Targach AGRO-PARK to przede wszystkim możliwość zapoznania się z nowościami na rynku, czy nawiązania korzystnych relacji z producentami topowych marek wspierających rozwój upraw czy hodowli zwierząt. Profesjonalnie przygotowani pracownicy firm chętnie udzielają porad
na temat najnowszych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie. Od 13 lat zespół Targów AGRO-PARK buduje w Lublinie jedno z największych halowych wydarzeń rolniczych w Polsce.  
Pod  względem  ilość wystawców XIV edycja Targów Agro-Park zapowiada się rekordowo. Niezwykle cieszy nas fakt, że po ponad dwu-letniej przerwie w organizacji wydarzenia, uda nam się zorganizować targi w jeszcze większym zakresie niż miało to miejsce przed pandemią
- podkreśla Dyrektor Projektu Maciej Wituch.

 

Nowe technologie w rolnictwie

Pełna automatyzacja w rolnictwie to nie temat przyszłości, a realna szansa na bardziej wydajny, precyzyjny i szybszy rozwój polskiego rolnictwa. Dlatego wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu tym tematem na Targach Agro-Park pojawią się wystawcy z ofertą m.in. dronów rolniczych, bezzałogowych pojazdów, oprogramowania do zarządzania gospodarstwem oraz sprzętu do zdalnego monitorowania pola.

 

Rolnicze święto w Lublinie  

Dla właścicieli gospodarstw AGRO-PARK to miejsce, gdzie z bliska mogą zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także pogłębić swoją wiedzę na temat upraw. Podczas XIV edycji targów odbędą się wykłady eksperta branży rolniczej Pana Wiesława Gryna dotyczące Optymalizacji nawożenia  oraz Efektywnego wykorzystania zasobów wody w rolnictwie. W ramach Targów Agro-Park odbędzie się również specjalistyczna konferencja o uprawie dyni.

Serdecznie zapraszamy na teren Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie już 15 i 16 października 2022 roku.