Zapraszamy 10-11 lutego 2024 !!  

Organizator:

Poznaj wystawców Agro-Park 2023- firma SIPMA

Podziel się

Nowoczesne maszyny rolnicze

Podczas Targów Agro-Park zapraszamy

na stoisko firmy SIPMA (27)

 

Na stoisku naszego Wystawcy zobaczą Państwo same rolnicze nowości, a wśród nich m.in:

SIPMA PZ 2780 SUPRA (nowość)

Prasa zmiennokomorowa SIPMA PZ 2780 SUPRA przeznaczona jest do zbioru słomy, siana oraz zielonki na sianokiszonkę. Wyposażona w zmienną komorę zwijania, która oparta jest na pięciu bezszwowych pasach umożliwiających formowanie beli o średnicy od 0,9 do 1,8 metra. Podbieracz prasy o szerokości 2,2 cm wyposażony jest w rolkę dogniatającą oraz pneumatyczne koła. Prasa posiada nowy, wysokowydajny zespół podająco-rozdrabniający z systemem uchylnej podłogi, wyposażony w 15 noży, każdy z indywidualnym mechanicznym zabezpieczeniem, a także "OptiFlow System" zapewniający maksymalny możliwy zgniot oraz krótki czas formowania beli przy jak najbardziej optymalnym zapotrzebowaniu mocy ciągnika.

 

SIPMA RN 1000 OPTIMA oraz SIPMA RN 1000 OPTIMA PRO (nowość)

Rozsiewacze nawozów mineralnych SIPMA RN 1000 OPTIMA i SIPMA RN 1000 OPTIMA PRO wyposażone są topowe rozwiązania dla precyzyjnego wysiewu nawozów. Zapewniają wysoką wydajność pracy i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Układ wysiewający rozsiewacza wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej, zapewnia równomierne dozowanie nawozu na tarcze wysiewające oraz precyzyjnie rozmieszcza nawóz na powierzchni pola. Rozsiewacze wyposażone są w elektroniczne sterowanie, które nadzoruje pracę wysiewu nawozu zgodnie z zadanymi parametrami. Model SIPMA RN 1000 OPTIMA PRO posiada również system wagowy, a także sterowanie ISOBUS z dużym, intuicyjnym, dotykowym, kolorowym wyświetlaczem.

 

SIPMA RB 1850 KRUK (nowość)

SIPMA RB 1850 KRUK to zaczepiany rozdrabniacz do słomy, siana i sianokiszonki. Rozdrabniacz jest przeznaczony do gospodarstw zajmujących się hodowlą zwierząt zarówno do ścielenia słomą, która zapewnia ochronę i pochłania wilgoć, jak również do zadawania paszy. Korzystają z niego również ogrodnicy i sadownicy do rozkładania słomy między rzędami np. truskawek. Skrzynia ładunkowa rozdrabniacza umożliwia załadunek jednej beli słomy o średnicy maksymalnej 1,8 m lub dwóch bel sianokiszonki o średnicy 1,5 m.

 

SIPMA PS 1225 FORTIS (nowość)

Prasa SIPMA PS 1225 FORTIS to bogato wyposażony model stałokomorowej prasy zwijającej, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowatorska, walcowo-łańcuchowa konstrukcja komory zwijania prasy zwiększa dodatkowo stopień zgniotu beli, polepszając jakość sianokiszonki i wydajność pracy. Podbieracz maszyny o szerokości 2,05 m zapewnia prawidłowe podbieranie szerokiego pokosu, nawet na ostrych zakrętach, a boczne przenośniki ślimakowe zapewniają przepływ materiału do kanału zespołu rotora. Rotacyjny zespół podająco-rozdrabniający prasy (wyposażenie dodatkowe) wyposażony w 11 noży tnących gwarantuje szybki i wydajny przepływ materiału do komory prasy.

 

SIPMA KD 3025 SPRINT (nowość)

Kosiarka dyskowa tylna z zawieszeniem centralnym SIPMA KD 3025 SPRINT, to kosiarka zapewniająca doskonałe kopiowanie terenu oraz równą wysokość koszenia na całej szerokości listwy tnącej. Nowoczesna listwa tnąca SIPMA z systemem szybkiej wymiany noży w wyposażeniu standardowym, pozwalającym na skrócenie czasu obsługi do minimum.

 

SIPMA RO 1200 TORNADO (nowość)

Rozrzutnik obornika SIPMA RO 1200 TORNADO przeznaczony jest do rozrzucania obornika, torfu, kompostu, pomiotu kurzego oraz wapna. Charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz dużą pojemnością. Skrzynia ładunkowa o pojemności 13,5 mkw gwarantuje dużą wydajność i dodatkowo umożliwia stosowanie jej jako przyczepy objętościowej do przewozu płodów rolnych. Dwubębnowy, pionowy adapter ślimakowy z nożami tnącymi zapewnia wysokie rozdrobnienie rozrzucanego materiału oraz duży zasięg i równomierność rozrzutu.

 

SIPMA OS 7531 MAJA

Owijarka ze stawiaczem bel SIPMA OS 7531 MAJA jest w pełni zautomatyzowaną maszyną samozaładowczą zaczepianą do ciągnika. Pełną automatykę całego procesu zapewnia zaawansowany system sterujący z możliwością wcześniejszego zaprogramowania parametrów pracy.

 

 

Odwiedź stoisko Firmy SIPMA 4 marca i weź udział w Konkursie dla Zwiedzających

 

 

 

>>>kliknij banner i dowiedź się więcej <<<