Zapraszamy 10-11 lutego 2024 !!  

Organizator:

Poznaj naszych Wystawców- firma SIPMA

Podziel się

Nowości od marki SIPMA

 

Stoisko marki SIPMA- HALA C - stoisko 24

"Sipma to marka, na którą warto postawić. Ich maszyny rolnicze wyróżniają się solidnością, trwałością i precyzją wykonania. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, dostosowują się do różnych potrzeb i zapewniają efektywność w pracy na polu. Wybierając SIPMA, wybierasz jakość i niezawodność"

 

Poniżej przedstawiamy ofertę maszyn SIPMA na Targach Agro-Park 2024:

SIPMA PZ 2780 SUPRA (nowość)

Prasa zmiennokomorowa nowej generacji SIPMA PZ 2780 SUPRA z serii 2000 przeznaczona jest do zbioru słomy, siana i zielonki na sianokiszonkę.

 • Zmienna komora zwijania oparta na pięciu bezszwowych pasach umożliwiająca formowanie beli o średnicy od 0,9 do 1,8 metra.
 • Nowy, niezawodny bezkrzywkowy podbieracz o szerokości 2,2 m wyposażony w rolkę dogniatającą oraz pneumatyczne koła.
 • Nowy, wysokowydajny zespół podająco-rozdrabniający z systemem uchylnej podłogi, wyposażony w 15 noży, każdy z indywidualnym mechanicznym zabezpieczeniem.

SIPMA PS 2520 KRONOS (nowość)

Prasa nowej generacji SIPMA PS 2520 KRONOS z serii 2000 przeznaczona jest do zbioru zielonki na sianokiszonkę. Może być także wykorzystywana do zbioru słomy i siana.

 • Walcowa komora zwijająca o wymiarach 1,20 x 1,25 m zbudowana jest z 17 wytrzymałych, karbowanych walców, które zapewniają wysoki stopień zgniotu oraz obrót beli w komorze, niezależnie od panujących warunków.
 • Nowy, niezawodny, bezkrzywkowy podbieracz o szerokości 2,2 m wyposażony w rolkę dogniatającą oraz pneumatyczne koła.
 • Nowy, wysokowydajny zespół podająco-rozdrabniający systemem uchylnej podłogi, wyposażony w 15 noży tnących, każdy z indywidualnym mechanicznym zabezpieczeniem gwarantuje szybki i wydajny przepływ materiału do komory prasy. Dostosowana długość cięcia wynosząca 75 mm sprawia, że materiał jest idealny do formowania zagęszczonych bel zielonkowych.

SIPMA RB 1850 KRUK (nowość)

SIPMA RB 1850 KRUK to zaczepiany rozdrabniacz do słomy, siana i sianokiszonki. Rozdrabniacz jest przeznaczony do gospodarstw zajmujących się hodowlą zwierząt zarówno do ścielenia słomą, która zapewnia ochronę i pochłania wilgoć, jak również do zadawania paszy. Korzystają z niego również ogrodnicy i sadownicy do rozkładania słomy między rzędami np. truskawek.

 • Skrzynia ładunkowa umożliwia załadunek jednej beli słomy o średnicy maksymalnej 1,8 m lub dwóch bel sianokiszonki o średnicy 1,5 m.
 • Poprzeczny bęben nożowy wyposażony w zęby i noże rozdrabniające materiał, dzięki któremu pasza rozprowadzana jest równomiernie na całej powierzchni dmuchawy.

SIPMA RO 1410 TORNADO (nowość)

Rozrzutnik obornika SIPMA RO 1410 TORNADO  o pojemności 15,5 m3 przeznaczony jest do rozrzucania obornika, torfu, kompostu, pomiotu kurzego oraz wapna. Charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz dużą pojemnością ładunkową.

 • Dwubębnowy, pionowy adapter ślimakowy z nożami tnącymi zapewnia wysokie rozdrobnienie rozrzucanego materiału oraz duży zasięg i równomierność rozrzutu.
 • Posiadana homologacja EU świadczy o tym, że rozrzutnik spełnia najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa.

SIPMA RN 1000 OPTIMA PRO (nowość)

Rozsiewacz nawozów mineralnych SIPMA RN 1000 OPTIMA PRO wyposażony jest w topowe rozwiązania dla precyzyjnego wysiewu nawozów. Zapewnia wysoką wydajność pracy i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 • Tarcze wysiewające wyposażone w dwie pary łopatek, umożliwiają rozsiew nawozów w zakresach szerokości roboczych 18 - 32 m.
 • Solidna ramowa konstrukcja pozwalająca na łatwą i szybką agregację do ciągnika, optymalnie dostosowana do ładowności rozsiewacza gwarantuje długotrwałą i niezawodną pracę rozsiewacza.
 • Układ wysiewający wykonany w całości ze stali nierdzewnej, zapewnia równomierne dozowanie nawozu na tarcze wysiewające oraz precyzyjnie rozmieszcza nawóz na powierzchni pola.

SIPMA KD 2620 SPRINT (nowość)

Kosiarka dyskowa tylna z zawieszeniem bocznym SIPMA KD 2620 SPRINT, to nowoczesna kosiarka o lekkiej i prostej konstrukcji, wyposażona w nowoczesną listwę tnącą SIPMA.

 • Spawana rama z profili zamkniętych i giętych z blachy przy niewielkiej masie, gwarantuje dużą wytrzymałość, umożliwia łatwe zawieszenie kosiarki na TUZ ciągnika, zapewniając przy tym duży komfort pracy oraz wysoką jej efektywność.
 • Boczne zawieszenie listwy tnącej pomimo prostej konstrukcji, gwarantuje kopiowanie terenu oraz równomierny nacisk listwy tnącej na podłoże.
 • Nowoczesna listwa tnąca SIPMA (szerokość koszenia 2,52 m) z systemem szybkiej wymiany noży w wyposażeniu standardowym, pozwalającym na skrócenie czasu obsługi do minimum.

SIPMA PS 1225 FORTIS

Prasa SIPMA PS 1225 FORTIS to bogato wyposażony model stałokomorowej prasy zwijającej, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 • Nowatorska, walcowo-łańcuchowa konstrukcja komory zwijania zwiększa dodatkowo stopień zgniotu beli, polepszając jakość sianokiszonki i wydajność pracy.
 • Mechaniczna blokada komory zwijania pozwala osiągnąć większy stopień zgniotu, polepszający wydajność i jakość prasowanego materiału.
 • Rotor gwarantuje szybki i wydajny przepływ materiału do komory prasowania.
 • Podbieracz o szerokości 2,05 m zapewnia prawidłowe podbieranie szerokiego pokosu, nawet na ostrych zakrętach, a boczne przenośniki ślimakowe zapewniają przepływ materiału do kanału zespołu rotora.
 • Rotacyjny zespół podająco-rozdrabniający (wyposażenie dodatkowe) wyposażony w 11 noży tnących gwarantuje szybki i wydajny przepływ materiału do komory prasy. Dostosowana długość cięcia wynosząca 90 mm sprawia, że materiał jest idealny do formowania prawidłowo zagęszczonych bel zielonkowych.

SIPMA RN 500 BORYNA

Rozsiewacz nawozów mineralnych SIPMA RN 500 BORYNA to łatwa w obsłudze i ekonomiczna maszyna przeznaczona dla mniejszych oraz średnich gospodarstw. Przeznaczona jest do powierzchniowego rozsiewu nawozów mineralnych granulowanych i krystalicznych na użytkach rolnych w nawożeniu podstawowym oraz pogłównym.

 • Solidna ramowa konstrukcja pozwalająca na łatwą i szybką agregację do ciągnika, optymalnie dostosowana do ładowności rozsiewacza gwarantuje długotrwałą i niezawodną pracę rozsiewacza.
 • Układ wysiewający wykonany w całości ze stali nierdzewnej, zapewnia równomierne dozowanie nawozu na tarcze wysiewające oraz precyzyjnie rozmieszcza nawóz na powierzchni pola.
 • Tarcze wysiewające wyposażone w dwie pary łopatek, umożliwiają rozsiew nawozów w zakresach szerokości roboczych 10 - 24 m.

Stoisko marki SIPMA- HALA C - stoisko 24