Zapraszamy 8-9 lutego 2025 !!  

Organizator:

Poznaj naszych Wystawców- firma Pol-Widłak Serwis

Podziel się

Twój Partner w Logistyce Transportu Wewnętrznego

 

 

Z dumą przedstawiamy naszego kolejnego wystawcę – firmę Pol-Widłak Serwis! Od 1992 roku jesteśmy obecni na rynku Lubelskim, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie obsługi wózków widłowych i paletowych. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie, profesjonalna kadra pracowników oraz indywidualne podejście do klienta uczyniły nas jednym z liderów branży.

 

Nasza oferta obejmuje:

  • Sprzedaż i serwis wózków widłowych i paletowych: Oferujemy szeroki wybór nowych i używanych wózków, zapewniając również kompleksowy serwis naprawczy oraz konserwację.
  • Wynajem krótko i długoterminowy: Zapewniamy elastyczne warunki wynajmu wózków dostosowane do potrzeb Twojej firmy.
  • Remonty kapitalne: Specjalizujemy się w profesjonalnych remontach wózków widłowych, przywracając im pełną sprawność.
  • Sprzedaż i wymiana opon: Posiadamy szeroki wybór opon do wózków widłowych, zapewniając ich fachową wymianę i montaż.
  • Przeglądy okresowe, odbiory UDT, RESURS: Dbamy o bezpieczeństwo i legalność Twojego sprzętu, oferując kompleksową obsługę techniczną.
  • Sporządzanie niezbędnych dokumentacji: Zajmujemy się przygotowaniem wszelkich niezbędnych dokumentów, takich jak DTR, instrukcje obsługi czy książki serwisowe.
  • Sprzedaż części oryginalnych i zamiennych: Posiadamy bogaty asortyment części zamiennych oraz oryginalnych, gwarantując szybką dostawę i konkurencyjne ceny. Nowi klienci zyskują 15% rabatu na części.
  • Sprzedaż i naprawa baterii trakcyjnych: Oferujemy nowe baterie trakcyjne oraz profesjonalną naprawę istniejących.
  • Sprzedaż i wynajem osprzętu do wózków widłowych: Posiadamy szeroki wybór osprzętu, zapewniając jego sprzedaż oraz możliwość wynajmu.

Dowiedz się więcej zaglądając na naszą stronę http://polwidlak.pl/

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zaawansowanej wiedzy technicznej – razem z Pol-Widłak Serwis Twoja firma zyska niezawodnego partnera w logistyce transportu wewnętrznego. Ponadto, nowi klienci mogą skorzystać z 10% rabatu na wynajem I serwis wózków widłowych oraz 15% rabatu na zakup części. Odwiedź nasze stoisko nr 82 na Targach Rolniczych Agro-park i dowiedz się więcej o naszej ofercie!