Zapraszamy 10-11 lutego 2024 !!  

Organizator:

Poznaj naszych Wystawców- firma AGRORADEK

Podziel się

Lubelszczyzna Europejską Potęgą !

 

XVI edycja Agro-Parku, czyli jednych z największych i najbardziej prestiżowych Targów Rolniczych w Polsce już za dwa tygodnie. Spośród ponad 130 wystawców, tej rekordowej pod  względem zajętej powierzchni edycji, blisko 20 firm zaprezentuje się po raz pierwszy. Jedną z takich firm, jest jeden z liderów w sprzedaży kombajnów do zbioru dyń w Polsce, firma AgroRadek z Kryłowa. Firma ma w swojej bardzo bogatej ofercie min. kombajny OKHM B2 oraz OKHM B3, produkcji tureckiej, kombajny są najwyższej jakości ,posiadają certyfikaty CE(możliwość ubiegania się o dotacje z ARiMR).

AgroRadek ma w swojej ofercie również pielnik wielofunkcyjny renomowanego producenta Niva-TOP. Idealny do gospodarstw ekologicznych, jak i dla rolników chcących zaoszczędzić na herbicydach, a także wyrywaczkę do fasoli , produkcji hiszpańskiej. Firma zajmuje się kompleksową obsługą upraw dyni bezłuskowej na najwyższym poziomie europejskim, świadczy również usługi rolne.

 

 

Firma AgroRadek znajduje się na terenie województwa lubelskiego, które jest europejskim zagłębiem upraw dyni , Lubelszczyzna to prawdziwa potęga w tej uprawie, ponad 70 % polskich upraw dyni znajduje się właśnie na Lubelszczyźnie.

Zapraszamy do odwiedzenia firmy AgroRadek, stoisko 83 na hali A, która na pewno sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ jest firmą z najwyższą jakością obsługi i produktami na światowym poziomie.