Zapraszamy 8-9 lutego 2025 !!  

Organizator:

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery już w styczniu

Podziel się

Między 17 a 19 stycznia 2020 r. Poznań stanie się miastem Premier branży rolniczej.

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery to niezwykle ważne wydarzenie dla branży rolniczej nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowo-Wschodniej.

To doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy przedstawicielami biznesu. Fundamentem targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do fachowej publiczności oraz wysoki poziom merytoryczny wszystkich wydarzeń towarzyszących współtworzonych z przedstawicielami danego sektora gospodarki. Targi to przede wszystkim znakomita okazja, aby na żywo porównać ofertę różnych dostawców. To również platforma wiedzy i wymiany doświadczeń

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery od lat skupiają znakomite grono przedsiębiorców, umożliwiając producentom i dystrybutorom prezentację najnowszych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie.

Nadchodząca edycja oprócz nowości rynkowych będzie prezentować bardzo bogaty program wydarzeń. We współpracy z topowymi wydawnictwami z branży rolniczej organizujemy merytoryczną konferencję pod tytułem „Dzień Agronoma oraz Zootechnika”, w której do wzięcia udziału zaproszeni zostali topowi specjaliści z obszarów gospodarki rolnej oraz zootechniki. Oprócz tego, wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizujemy bezpłatne szkolenia z obsługi programu IRZplus. Dbamy o promocję polskich producentów za granicą, dlatego w ramach programu Hosted Buyers zapraszamy ok 100 kupców z 13 krajów Europy Południowej i Wschodniej.