Organizator:

Lista Wystawców dostępna

Podziel się

Spotkaj się z profesjonalistami i poznaj nowości branży rolniczej na rok 2020.

W nadchodzącej edycji Targów Rolniczych Agro-Park nie zabraknie przedstawicieli topowych marek, z różnych dziedzin branzy rolniczej. John Deere, New Holland, Claas, Valtra, Kubota, Deutz Fahr Case IH  czy Steyr to tylko kilka wybranych. Co roku udział w targach bierze ponad 200 wystawców reprezentujących najbardziej rozpoznawalne marki rolnicze na polskim rynku.

Lista Wystawców Zobacz plan HALA A Zobacz plan HALA C Zobacz plan Plac

Wśród wystawców znajdziesz producentów i dytrybutorów maszyn rolniczych wykorzystywanych w procesie uprawy, zbiorów jak i przechowywania plonów. Obecni będą także przedstawiciele sektora hodowli zwierząt z asortymentem dla gospodarstw zajmujących się chowem.

Targi Rolnicze Agro-Park są kierowane do rolników, właścicieli i osób zarządzających gospodarstwami rolnymi oraz do przedstawicieli firm usługowych. To najlepsze miejsce,aby bliska  zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także uzyskać informację dotyczące dofinansowań.

Chcesz zorganizować przyjazd ze znajomymi? Polecamy skorzystanie z wyjątkowej oferty dofinansowania przejazdu dla grup powyżej 15 osób. Wartość dopłaty wynosi 2 zł + 8% VAT do każdego kilometra przejechanego w stronę Lublina. Maksymalny odcinek trasy z dofinansowaniem to  250 km. Dofinansowanie na przyjazdy nie obowiązuje w niedzielę 1 marca 2020 r.