Zapraszamy 8-9 lutego 2025 !!  

Organizator:

Już za miesiąc XV edycja Targów Agro-Park

Podziel się

Przed nami XV edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK! Chcesz wiedzieć więcej o branży rolniczej, interesujesz nowoczesnymi technologiami? Koniecznie zaplanuj swój  pobyt na Targach Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie. Zapraszamy w weekend 4-5 marca 2023 roku.

Targi Rolnicze w Lublinie na stałe wpisały się w ogólnopolski kalendarz wydarzeń poświęconych rolnictwu, to jedno z najważniejszych spotkań tego typu w Polsce. Tegoroczna edycja wydarzenia
to  15 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, swoją ofertę zaprezentuje ponad 150 wystawców.

Targi AGRO-PARK w Lublinie to przede wszystkim długa historia, którą tworzymy wspólnie z naszymi wystawcami, zwiedzającymi oraz partnerami. Przez ostatnie lata staraliśmy się sprostać rosnącym wymaganiom branży rolniczej, dlatego ogromnie cieszy nas fakt, że po raz kolejny uda nam się zorganizować targi na bardzo wysokim poziomie. Ostatnia edycja wydarzenia, mimo, że organizowana w dość nietypowym dla nas terminie przyciągnęła blisko 22 tysiące zwiedzających- podkreśla Dyrektor Projektu Maciej Wituch.

AGRO-PARK to wydarzenie skierowane do całej branży rolniczej, rolników, właścicieli i zarządców gospodarstw rolnych, a także producentów maszyn rolniczych.

Czym w 2023 roku zaskoczą Targi Rolnicze w Lublinie?

Imponująca ekspozycja, szeroka oferta na sezon 2023 i pełno nowości to pewnik każdej edycji Targów Rolniczych w Lublinie.  Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu mogą liczyć na obecność branżowych liderów, innowacyjne rozwiązania oraz specjalistyczną wiedzę– Jesteśmy przekonani, że na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy rolnicy, którzy profesjonalnie podchodzą do tematu rozwoju swoich gospodarstw. Targi to przede wszystkim biznesowe spotkanie, ale też bardzo dobra atmosfera, sprzyjająca rozmowom. W tym roku nowością będzie konkurs dla zwiedzających z pulą nagród ponad 80 000 złotych. Więcej o zasadach konkursu już niebawem na stronie wydarzenia.