Zapraszamy 8-9 lutego 2025 !!  

Organizator:

Innowacje na Targach Rolniczych w Lublinie

Podziel się

Chcesz wiedzieć więcej o branży rolniczej, interesujesz nowoczesnymi technologiami?

 

Targi Rolnicze w Lublinie to stały punkt w ogólnopolskim kalendarzu wydarzeń poświęconych rolnictwu.

Agro-Park  to nie tylko wydarzenie regionalne - to jedno z najważniejszych spotkań o tym charakterze w Polsce. Tegoroczna edycja kolejny raz zapowiada się rekordowo pod względem powierzchni wystawienniczej oraz ilością prezentujących się wystawców. Ponad 15 000 m2 powierzchni po brzegi wypełnione sprzętem i rozwiązaniami dla rolnictwa to znak rozpoznawczy Targów organizowanych w centrum Lublina. 

AGRO-PARK  to przestrzeń gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, to bardzo długa historia, którą tworzymy wspólnie z naszymi wystawcami, zwiedzającymi oraz partnerami. Tegoroczna edycja będzie już XVI- podkreśla Dyrektor Projektu Maciej Wituch- W trakcie targów zostaną zaprezentowane najnowsze produkty i technologie rolnicze. To doskonała okazja dla przedsiębiorców i pasjonatów rolnictwa, aby poznać innowacje, które mogą znacząco wpłynąć na efektywność produkcji.

 

AGRO-PARK to wydarzenie skierowane do całej branży rolniczej, rolników, właścicieli i zarządców gospodarstw rolnych, a także producentów maszyn rolniczych.  

Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu mogą liczyć na obecność branżowych liderów. Jesteśmy przekonani, że na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy rolnicy, którzy profesjonalnie podchodzą do tematu rozwoju swoich gospodarstw. Targi to przede wszystkim biznesowe spotkanie, ale też bardzo dobra atmosfera, sprzyjająca rozmowom. W tym roku nowością będzie strefa części i narzędzi. Powróci również konkurs dla zwiedzających z pulą nagród 100 tysięcy.

 

Targi Rolnicze AGRO-PARK

10- 11 lutego 2024| Targi Lublin| ul. Dworcowa 11 Lublin